• PRZEGLĄDY
  Wykonujemy przeglądy pogwarancyjne w zakresie przewidzianym przez producenta pojazdu. Stosujemy materiały eksploatacyjne zarówno oryginalne, jak również zamienniki o porównywalnej jakości. Współpracujemy z dostawcami oferującymi części wysokiej jakości. Preferujemy oleje marki Mobil. Oferujemy także kompleksowe przygotowanie pojazdu do badania technicznego
 • HAMULCE
  Sprawne i skuteczne hamulce to podstawa bezpiecznej jazdy. Precyzja i dokładność montażu mają tu ogromne znaczenie. Dlatego dobieramy materiały odpowiednie do pojazdu i oczekiwań Klienta.
 • WYMIANA ROZRZĄDU
  Układ rozrządu to serce silnika. Dlatego dobór materiałów jest tu szczególnie ważny. Jakość materiałów zawsze na pierwszym miejscu, ale nasza znajomość rynku części zamiennych pozwala na obniżenie kosztów.
 • WYMIANA SPRZĘGŁA
  Układ przeniesienia napędu, utrzymany we właściwej sprawności, gwarantuje przekazanie pełnego momentu obrotowego silnika na koła pojazdu. Nasze doświadczenie i dostęp do części wysokiej jakości zapewnia osiągnięcie tego celu.
 • AMORTYZATORY
  Amortyzatory są elementami bezpośrednio wpływającymi na bezpieczeństwo i komfort jazdy samochodem. Mają za zadanie utrzymanie ciągłego kontaktu koła z nawierzchnią oraz zapewnienie stabilności pojazdu w czasie jazdy,szczególnie w trakcie pokonywania zakrętów. Brak należytej przyczepności – to znacznie wydłużona droga hamowania a co za tym idzie zwiększone ryzyko kolizji. Niesprawne amortyzatory są także przyczyną przyśpieszonego zużycia pozostałych elementów zawieszenia, układu kierowniczego oraz opon. Ewentualna wymiana powinna być przeprowadzona parami na jednej osi. Amortyzatory kontrolujemy pod kątem ich sprawność i ewent. wycieków w trakcie każdego przeglądu okresowego czyli co ok.15 tys. km.
 • DIAGNOSTYKA
  Posiadamy urządzenie diagnostyczne firmy CarmanScan, pozwalające na kompleksowe zbadanie układów elektronicznych pojazdów produkcji japońskiej i koreańskiej.
 • WYMIANA OLEJU
  Jedną z najważniejszych czynności serwisowych jest bez wątpienia wymiana oleju silnikowego. Częstotliwość wymiany oleju oraz jego klasyfikacja jest ściśle określona przez producenta silnika.Zwykle jest to okres 10- 20 tys. Km, nie rzadziej jednak niż co rok. Każda wymiana oleju pociąga za sobą obowiązek jednoczesnej wymiany filtra oleju. Dokładna i regularna wymiana oleju jest warunkiem zachowania sprawności oraz osiągów silnika.Zalecamy kontrolę poziomu oleju co ok. 1000-1500 km
 • WYMIANA OPON
  Kupując maszyny wulkanizacyjne wiedzieliśmy że nie możemy Cię zawieść. Dlatego dziś korzystamy z automatycznej montażownicy oraz wyważarki która jest zaawansowanym technologicznie komputerem. Ale dla Ciebie najważniejsze jest to że usługa wykonywana jest szybciej a Twoje opony wyważamy z dokładnością do 5g. Prawidłowo wyważone koła mają istotny wpływ na komfort jazdy oraz czas eksploatacji opon.